Kurz pro tatínky aneb

Co by měl nastávající tatínek vědět?


Chcete se dozvědět, jak se Vaše žena cítí v těhotenství? Kladete si otázku zda jít, či nejít k porodu a jak takový porod vlastně probíhá? Co je to šestinedělí? Jak se připravit na příchod malého človíčka? Na co být připraven, až se Vaše žena vrátí z porodnice domů a jak své ženě pomoci?

To vše Vám zodpovíme na našem kurzu určeném speciálně pro nastávající tatínky!

Dozvíte se, jak to chodí v těhotenství, jaké změny toto období doprovázejí. Řekneme Vám, co je to porod a jaká je Vaše úloha při něm. Jak pomoci ženě při porodu psychicky, ale i fyzicky - naučíme Vás úlevové polohy, kde hlavní roli budete mít vy. Povíme Vám, jak probíhá šestinedělí, jak je důležité být v tomto období pevnou oporou ženy a s čím můžete nejvíce pomoci. Naučíme Vás jak správně chovat miminko, jak jej přebalit či vykoupat. To vše si samozřejmě i vyzkoušíme v praktické části kurzu. 


Maminky nebojte se přihlásit i své tatínky, neboť i tatínek by se měl připravit na příchod nového človíčka do rodiny ;-)


  • kurz pro max. 6 tatínků zaměřený na rozvoj praktických dovedností jak pomoc partnerce při porodu, zacházení s miminkem a pochopení změn chování maminky
  • vedený porodní asistentkou a hlavně matkou 
  • délka 2 hodiny 
  • v centru Liberce 
  • kurz je včetně občerstvení